Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Sections
ca: Seccions

en: About
ca: Detalls

en: Library
ca: Biblioteca

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -
