Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: About
oc: A prepaus

en: Variant
oc: Varianta

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -
