Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Save
ru: Сохранить

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: About
ru: Информация

en: Variant
ru: Вариант

en: Save and Preview
ru: Сохранить и просмотреть

en: Library
ru: Библиотека

en: - Use default -
ru: - По умолчанию -
