Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: About
fr: À propos

en: Variant
fr: Variante

en: Library
fr: Bibliothèque

en: - Use default -
fr: - Utiliser la valeur par défaut -
