Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: About
he: אודות

en: Library
he: ספריה

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -
