Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: About
hi: के बारे में

en: Library
hi: लाइब्रेरी
