Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: About
is: Um

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
