Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Sections
es: Secciones

en: About
es: Acerca de

en: Variant
es: Variante

en: Library
es: Librería

en: - Use default -
es: - Usar predeterminado -
