Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: About
id: Tentang

en: Library
id: Pustaka

en: - Use default -
id: - Gunakan bawaan -
