Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-rc3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: About
vi: Giới thiệu

en: Library
vi: Thư viện
