Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-
