Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: About
el: Περί

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -
