Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Sections
hu: Szakaszok

en: About
hu: Leírás

en: Variant
hu: Változat

en: Library
hu: Könyvtár

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -
