Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.2-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -
