Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.2-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Sections
nl: Secties

en: About
nl: Over

en: Library
nl: Bibliotheek

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -
