Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.2-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Sections
uk: Розділи

en: About
uk: Про модуль

en: Variant
uk: Варіант

en: Library
uk: Бібліотека

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -
