Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: About
et: Programmist

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -
