Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Color
th: สี

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Gradient
th: สีไล่เงา
