Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Color
ug: رەڭ

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Visual
ug: كۆرۈنۈشلۈك
