Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Error
am: ስህተት

en: Color
am: ቀለም

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Direction
am: አቅጣጫ
