Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Separator
ca: Separador

en: Unit
ca: Unitat

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Solid
ca: Sòlid

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Direction
ca: Direcció

en: Gradient
ca: Gradent

en: Decimal places
ca: Nombre de decimals
