Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Value
es: Valor

en: Number
es: Número

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Separator
es: Separador

en: Unit
es: Unidad

en: Output format
es: Formato de salida

en: Solid
es: Sólido

en: Target
es: Destino

en: Display format
es: Formato de presentación

en: Direction
es: Dirección

en: Gradient
es: Degradado

en: Decimal places
es: Posiciones decimales

en: Format: @format
es: Formato: @format
