Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Error
et: Viga

en: Separator
et: Eraldaja

en: Color
et: Värv

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Target
et: Siht

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Direction
et: Suund
