Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Number
id: Angka

en: - None -
id: - Tiada -

en: Error
id: Kesalahan

en: Separator
id: Pemisah

en: Color
id: Warna

en: Output format
id: Format keluaran

en: Display format
id: Format tampilan

en: Direction
id: Arah
