Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Number
is: Númer

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Error
is: Villa

en: Separator
is: Skilja

en: Color
is: Litur

en: Direction
is: Stefna
