Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Error
jv: Salah

en: Separator
jv: Watesan

en: Color
jv: Kelir

en: Direction
jv: Arah
