Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Error
kk: Қате

en: Color
kk: Түс

en: Direction
kk: Бағыт
