Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
