Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Error
lt: Klaida

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Color
lt: Spalva

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Gradient
lt: Pereinantis
