Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Number
ml: അക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Color
ml: നിറം

en: Direction
ml: ദിശ
