Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Number
mr: अंक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Error
mr: तृटी

en: Color
mr: रंग

en: Direction
mr: दिशा
