Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Error
my: အမှား

en: Color
my: အရောင်

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
