Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Number
pt: Número

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Error
pt: Erro

en: Separator
pt: Separador

en: Color
pt: Cor

en: Unit
pt: Unidade

en: Output format
pt: Formato de saída

en: Solid
pt: Sólida(o)

en: Target
pt: Destino

en: Display format
pt: Formato da vista

en: Direction
pt: Direção

en: Gradient
pt: Gradiente

en: Format: @format
pt: Formato: @format

en: Separator: "@separator"
pt: Separador: "@separator"
