Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Error
sr: Грешка

en: Color
sr: Боја

en: Unit
sr: Јединица

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Direction
sr: Смер
