Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Number
te: సంఖ్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Error
te: సమస్య

en: Color
te: రంగు

en: Direction
te: దిశ
