Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Number
uk: Число

en: - None -
uk: - Немає -

en: Error
uk: Помилка

en: Separator
uk: Розділювач

en: Color
uk: Колір

en: Unit
uk: Одиниця

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Solid
uk: Суцільне

en: Target
uk: Ціль

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Direction
uk: Напрям

en: Background Type
uk: Тип тла

en: Minimum value
uk: Мінімальне значення

en: Maximum value
uk: Максимальне значення

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Decimal places
uk: Десяткові знаки

en: Visual
uk: Візуально

en: New window (_blank)
uk: Нове вікно (_blank)

en: Same window (_self)
uk: Поточне вікно (_self)
