Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Error
af: Fout

en: Color
af: Kleur

en: Direction
af: Rigting
