Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Error
az: Səhv

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Color
az: Rəng

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Target
az: Hədəf

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Direction
az: İstiqamət
