Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Error
be: Памылка

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Color
be: Колер

en: Direction
be: Накірунак
