Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Error
bg: Грешка

en: Color
bg: Цвят

en: Direction
bg: Посока
