Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽
