Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Error
bs: Greška

en: Color
bs: Boja

en: Output format
bs: Izlazni format
