Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Number
cs: Číslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Error
cs: Chyba

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Color
cs: Barvy

en: Unit
cs: Jednotka

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Target
cs: Cíl

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Direction
cs: Směr

en: Decimal places
cs: Desetinná místa
