Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Number
cy: Rhif

en: - None -
cy: - Dim -

en: Error
cy: Gwall

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Color
cy: Lliw

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: Direction
cy: Cyfeiriad

en: Gradient
cy: Graddiant
