Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Number
da: Antal

en: - None -
da: - Ingen -

en: Error
da: Fejl

en: Separator
da: Skilletegn

en: Color
da: Farve

en: Unit
da: Enhed

en: Output format
da: Output-format

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Target
da: Mål

en: Display format
da: Visningsformat

en: Direction
da: Retning

en: Gradient
da: Farveforløb
