Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Number
el: Αριθμός

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Error
el: Σφάλμα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Color
el: Χρώμα

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Target
el: Στόχος

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Direction
el: Κατεύθυνση
