Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Error
eo: Eraro

en: Color
eo: Koloro

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Direction
eo: Direkto
