Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Error
eu: Errorea

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Color
eu: Kolore

en: Direction
eu: Helbidea
