Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Number
fa: عدد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Error
fa: خطا

en: Separator
fa: جداکننده

en: Color
fa: رنگ

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Target
fa: مقصد

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: Direction
fa: جهت
