Web Initial Paragraphs (1.0.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Number
fi: Numero

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Error
fi: Virhe

en: Separator
fi: Erotin

en: Color
fi: Väri

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Target
fi: Kohde

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Direction
fi: Suunta

en: Gradient
fi: Gradientti

en: Decimal places
fi: Desimaalipaikkoja
